Интригата със снимката на Лена и Киро означава, че нямат други кусури

0

Публикацията е от фейсбук страницата на ПР експерта Любомир Аламанов

Опитът за интрига на лично ниво с Бориславова и Петков с някакво тълкуване на някаква снимка е страхотна новина. Това показва, че:

– ченгетата нямат информация правителството на Петков да е „раздало“ милиарди на близки фирми;

– ченгетата нямат информация правителството на Петков да е „теглило десетки милиони в черни чували“;

– ченгетата нямат информация правителството на Петков да е „загубило“ пътна карта с Газпром;

– ченгетата нямат информация правителството на Петков да е построило газопровод на диктатор, който му улеснява започването на кървава война;

– ченгетата нямат информация правителството на Петков да е съсипало институциите;

– ченгетата нямат нищо…

Да, нямат нищо. Затова ченгетата са освирепели и дебнат всяка сянка на всяка снимка дали не може да се представи като проблем. Защото няма истински проблеми.

На фона на войната, кризите, изнудването, диктаторския режим, застоя, разсипаната държава и всичко друго, с което правителството на Петков трябваше да се справя, ченгетата намериха само една сянка на една снимка… Страхотно! Респект за такова правителство!

Идват избори. Мислете. Гласувайте за бъдещето.

Заглавието е на редакцията.

Прегледана: 162535

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече